Agroturistická mapa Jihočeského kraje
Zobrazit mapu

Alpaka Dobrá Voda s.r.o.

Farma Alpaka je rodinná farma ležící 5 km od Nové Bystřice v obci Dobrá Voda u Číměře. Hlavním zaměřením farmy je chov koní plemene Irský cob a práce s dětmi.

Nabízíme:

-          Dětské letní tábory s koňmi pro děti 6-14let - týdenní pobyt dětí v čistém prostředí s výborným sociálním zázemím. Počet dětí je omezen na 15, aby byl výcvik na koni co nejvíce přizpůsoben úrovni a zdatnosti dětí.

 

-          Jízdu na koni pro děti 2-12 let se cvičením - vždy na telefonické  objednání,  od května do října o víkendech a o letních prázdninách denně mimo termíny dětských táborů. Jedná se o půlhodinový program pro děti, které na koni cvičí, vyzkouší si klus na lonži a mohou si koně řídit.

 

-          Ubytování v malém campu na farmě - od jara do podzimu mimo termíny dětských letních táborů, k dispozici sociální zázemí, kuchyňka

 

-          Letní kino každou sobotu v červenci  a srpnu -  filmy zaměřené pro děti, možnost občerstvení v Alpakaklubu, promítá se v zastřešeném prostoru. Seznam filmů naleznete na webových stránkách farmy.

 

Veškeré informace o dětských táborech, termínech a aktuálním počtu volných míst naleznete na webových stránkách farmy.

 Do dvou let plánujeme otevření ubytování v několika apartmánech v nově zrekonstruovaném statku.

Kontakt

Dobrá Voda 20, 378 33 Nová Bystřice

E-mail: farmaalpaka@seznam.cz
Telefon: +420 737 453 157
Web: www.farmaalpaka.eu

Zavřít