Agroturistická mapa Jihočeského kraje
Zobrazit mapu

Agropenzion Řídký

Šumavy. Okolo domu se nachází pastviny, kde se celoročně pasou koně, ovce, slepice a husy. Zrekonstruované objekty penzionu dříve sloužily jako zemědělská usedlost, která se skládala ze čtyř budov. Byl to obytný dům, stodola, stáje a chlév. Nyní jsou všechny čtyři objekty zrekonstruované, v jednom z nich bydlí naše rodina a tři další tvoří penzion. Všechny dohromady pak spolu utváří uzavřený dvůr.

V objektu nazvaném Starý dům se v přízemí nachází dva dvoulůžkové pokoje (označeny jako č. 1 Daniel a č. 2 Anna) a v podkroví jeden pětilůžkový pokoj (označen jako č. 6 Markétka a Linda) s ložnicí, obývákem, odděleným WC a koupelnou se sprchou a WC .

V objektu nazvaném Stáje se v přízemí nachází bezbariérový apartmán s kuchyňkou (označen jako č. 3 Jan) a v podkroví dva dvoulůžkové pokoje (označeny jako č. 4 Žofie a č. 5 Jakub).

Ve Stodole se v přízemí nachází jídelna s velkým krbem, kachlovým sporákem a sociálním zázemím zvlášť pro pro muže a ženy. V podkroví naleznete překrásný prostor s proskleným štítem, který nabízí širokou škálu využití - např. pro cvičení, školení, semináře, besedy, či jako luxusní herna pro děti.

Přijeďte si k nám odpočinout od ruchu města a zakuste pravý venkovský život.

Těšíme se na vás!

Za Agropenzion Řídký, Olga Žlábková

Kontakt

Protivec 32

E-mail: zlabeko@seznam.cz
Telefon: +420 731 541 779
Web: agropenzionridky.cz

Zavřít