Agroturistická mapa Jihočeského kraje
Zobrazit mapu

Marcela Raabová

Chalupa se nachází v krásné přírodě mezi pastvinami,  nedaleko lesa, na území Přírodního parku Novohradské hory a na západním okraji novohradské rybniční soustavy. Nedotčená příroda v Novohradských horách je ideální pro výlety a cykloturistiku. V blízkosti chalupy se nachází velké množství turistických cílů i míst, kde téměř nikoho nepotkáte.

Ubytovaní hosté mohou zdarma lovit ryby v našich rybníčcích v těsném sousedství chalupy. Dále si mohou domluvit exkurzi na naší rodinné farmě, krmení a mazlení se se zvířátky, jízdu zemědělskou technikou, podílení se na práci na farmě či v lese, a jiné.

Hostům můžeme zajistit pozorování divoké lesní zvěře z našeho posedu. Chalupa je ideálním výchozím místem pro cyklistiku. Sto metrů od chalupy vede cyklostezka 1046 Pamětí Novohradska. V zimě je možné sáňkovat na naší hrázi, která je dlouhá cca 20 metrů. Nejbližší běžecké trasy jsou vzdálené 10 m, sjezdovky 24 km.

Moderní koupaliště (vstup zdarma) – 4,5 km od chalupy.

Chalupa se dělí na 3 apartmány. Každý apartmán má své sociální zázemí, vybavenou kuchyňku (nádobí, automatický kávovar na zrnkovou kávu, rychlovarná konvice, sklokeramická deska, mikrovlnná trouba atd). Povlečení z česané bavlny a ručníky jsou součástí ubytování. K dispozici je také velká společná garáž pro uschování kol a jiného vybavení.

 

Kontakt

Střeziměřice 20, 374 01 Horní Stropnice

E-mail: rybarskachalupa@seznam.cz
Telefon: +420 723 119 491
Web: www.rybarskachalupa.cz

Zavřít